logo ART OF DESIGN
usługi reklamowe dla firm

to, co możemy dla Ciebie zrobić

pełna obsługa reklamowo-marketingowa

Reklama firmy czy produktu to proces wieloaspektowy. Jego skuteczność gwarantuje nie tylko nasza wiedza oraz kierunkowe artystyczne wykształcenie, ale przede wszystkim wieloletnie doświadczenie. Jeśli więc jest taka potrzeba, uzyskasz od nas pełną obsługę reklamowo-marketingową w niemal wszystkich kanałach komunikacji marketingowej. Stworzymy koncepcję reklamy, zasugerujemy, jakie działania reklamowo-marketingowe należy podjąć, byś mógł cieszyć się wzrostem sprzedaży Twoich usług i produktów.

Koncepcja i grafika

Dobry projekt opakowania

Projektowanie
opakowań

Wpłyń na wzrost sprzedaży swojego produktu poprzez wykorzystanie perfekcyjnie zaprojektowanego opakowania! Jako rezultat naszych działań otrzymasz projekt opracowany w przynajmniej dwóch koncepcyjnych wersjach. Daje to możliwość wyboru najlepszego wariantu, np. poprzez badania konsumenckie.

Projekty logo
i identyfikacja

Projekt logo firmy i marki

Siła przekazu w procesie budowania wizerunku firmy/marki wynika nie tylko z dobrej formy graficznej, lecz także z konsekwencji jej użycia. Zachęcamy: zamów projekt logo z opcją zbudowania systemu identyfikacji wizualanej, który wskaże właściwe zastosowanie znaku w różnych mediach, z zachowaniem jego integralności i mocy oddziaływania.

Nazwy, teksty
i hasła

Nazwy marek, hasła i teksty reklamowe

Nowo opracowana nazwa Twojej firmy lub Twojego produktu wyróżni Cie na tle konkurencji. Natomiast sugestywny tekst, wraz z doskonałymi tytułami i hasłami, będzie można wykorzystać w (nowych) materiałach reklamowych, co z pewnością w znaczący sposób wpłynie na sprzedaż Twoich usług i produktów.

Internet
i strony www

Dobry projekt strony www

Internet to zdecydowanie najbardziej popularne i wpływowe medium, poprzez które klient może wyrobić sobie opinie nt. Twojej firmy i Twojego produktu. Dlatego niezywkle ważna jest dbałość o dobór i jakość pojawiających się tam treści. Wszystko to zapewnią Ci specjaliści z ART OF DESIGN - zleć nam opracowanie strony www i reklam w Internecie!

Zanim opracujemy
projekt dla Ciebie...

Podzielimy się z Tobą wiedzą na temat możliwości reklamowania

Jasno wycenimy każdy element do zaprojektowania

Wyraźnie określimy, z jakich etapów będzie się składał proces projektowy

Kiedy się poznamy - podczas rozmowy i spotkania - wspólnie omówimy, jakie masz wobec nas oczekiwania, a my z chęcią podzielimy się z Tobą wiedzą na temat możliwości reklamowania.

Wycena reklamy i etapy projektowania

Strategia i planowanie

Branding
i re-branding

Branding i rebranding

Sama obecność marki na rynku (czy samo zbudowanie świadomości marki) to nie wszystko. Bardzo ważne przy tym jest skojarzenie produktu z czymś, co jest pozytywne - nie kupujemy produktów firm, które znamy, lecz te, które lubimy i uznajemy za wartościowe. Na tym procesie opiera się pozycjonowanie marki i ściśle wiąże się z innymi usługami, np. z graficzno-copywriterską oprawą.

Startegia
marketingowa

Strategia marketingowa

W skrócie rzecz ujmując, strategia marketingowa powstaje jako skutek odpowiedzi na dwa pytania - jakie cele stawia sobie przedsiebiorca-zleceniodawca i co należy zrobić, by je osiągnąć. Rolą specjalistów tworzących strategię jest przygotowanie wytycznych dla tego celowego postępowania.

Media-plan

Skuteczne planowanie mediów

Planowanie mediów opiera się na przemyślanym doborze kanałów i środków marketingowych, dzięki którym kampania osiąga pożądany cel. Budując taki plan specjaliści zasugerują miejsca i terminy, w jakich powinny pojawić się reklamy.

Kampanie i wsparcie sprzedaży

Kampanie
reklamowe

Kampanie reklamowe

Kampanie reklamowe opierają się na przygotowaniu zestawu działań marketingowych, które w znaczący sposób wpłyną na osiągnięcie zakładanego celu marketingowego. Jeśli więc chcesz zwiększyć sprzedaż produktu czy zrepozycjonować produkt na rynku, przeprowadzenie skutecznej kampanii reklamowej będzie dla Ciebie najlepszym rozwiązaniem.

Reklama
prasowa

Skuteczna reklama prasowa

Reklama prasowa to wciąż jeden z najskuteczniejszych spsobów na zwiększenie sprzedaży produktu. Nasi projektanci stworzą odpowiedni layout reklamy, a następnie dostosują go do formatu i wymagań technicznych poszczególnych gazet czy magazynów.

E-mailing
e-newslettery

E-mailing i e-newslettery

Planowanie mediów opiera się na przemyślanym doborze kanałów i środków marketingowych, dzięki którym kampania osiąga pożądany cel. Budując taki plan specjaliści sugerują miejsca i terminy, w jakich powinny pojawić się reklamy.

Reklama radiowa
i telewizyjna

Specjaliści z ART OF DESIGN zadbają, by spoty reklamowe były spójne z reklamami w innych kanałach komunikacji. Jako rezultat klient otrzyma odpowiednio przygotowany materiał dźwiękowy i/lub telewizyjny

Grafika
wydawnicza

Nasze studio zaprojektuje każdą formę drukowanej reklamy. W swoim portfolio mamy między innymi: foldery, ulotki, opracowania książek, layouty magazynów i gazet oraz plakaty.

PR
produktowy

PR produktowy w większości przypadków polega na kreacji i podjęciu zabiegów prowadzących do zbudowania zaufania klienta do produktu. Przeważnie opieramy go na działaniach tworzonych przez specjalistę ds. marketingu i copywritera.

Zawsze na plus

Niemal na kazdym etapie naszej pracy możesz liczyć na to, że zaoferujemy Ci więcej niż zapisano w umowie. Wiadomym jest przecież, że podarunki to przyjemność nie tylko dla Obdarowywanego.

Wycena reklamy i etapy projektowania

Ilustracja i fotografia reklamowa

Ilustracja
reklamowa

Powstały u nas obraz ma przewagę nad ilustracjami z banków zdjęć - jest wyjątkowy i odpowiednio dostosowany produktu. Nasz klient zyskuje gwarancję, że powstała u nas kreacja nie będzie reklamowała produktu konkurencji i że ilustracja w pełni odda charkater produktu. Tworzymy ilustracje dopasowując ich stylistykę do produktu.

Fotografia
reklamowa

Dysponujemy niemałym zbiorem fotografii i wykonujemy fotografie. Jeśli trzeba poddajemy materiał obróbce, stosując zabiegi takie jak: pozbywanie sie tła czy fotomontaże.

Ikony
i znaki

Studio zajmuje się kreacją wszelkiego rodzaju ikon. Tworzone przez nas elementy graficzne znajdują często zastosowanie jako elementy logo.

Usługi projektowe i techniczne

Banery
internetowe

Animowaną reklamę w internecie cechuje bogactwo form. Bannery mogą być np.: ruchome, udźwiękowione, interaktywne, filmowe. ART OF DESIGN pomaga dokonać wyboru, dopasowując rodzaj banneru do reklamowanego produktu. Kolejnym etapem pracy studia jest wykonanie animacji.

Infografika

To rodzaj grafiki, której celem jest zazwyczaj pokazanie procesu albo np. struktury. Wykonujemy infografiki w formach: tablic informacyjnych, materiałów drukowanych czy animowanych elementów stron www lub prezentacji multimedialnych.

Prezentacje
multimedialne

To skuteczny i efektowny sposób prezentacji usług czy produktów. Zbudowana przez nasze studio aplikacja może zawierać dźwięk, filmy i animacje. Taka forma przekazu w znaczący sposób uatrakcyjni Twoje spotkanie z klientem.

Hosting
i domeny

Zbudowanie strony to nie wszystko. Pomożemy wybrać i zarejestrujemy nazwę domeny. Zapewnimy miejsce na serwerze zarówno dla witryny, jak i na firmową pocztę.

Skład
i DTP

Studio zapewnia doradztwo zarówno w zakresie wyboru techniki druku, jaki i podłoża. Jego określenie narzuca odpowiedni sposób przygotowania użytków do druku. Nasz specjalista złoży i przygotuje pliki w odpowiedni dla wybranej technologii sposób.

Panoramy
i galerie

Panorami i galerie mogą stanowić część prezentacji multimedialnych czy stron www. Odpowiednio zbudowany interfejs pozwala odbiorcy w sposób interaktywny uczestniczyć w "odkrywaniu" przedmiotu czy usługi.

Wnętrza
i stoiska targowe

Dobrze zaprojektowana przestrzeń użytkowa łączy funkcjonalność z identyfikacją wizualną firmy. Nasz specjalista od architektury wnętrz zadba o to, by Twoje biuro, sklep czy stoisko targowe stały się najlepszą wizytówka Twojego przedsiębiorstwa.